14-29 metų jaunimo situacijos Alytaus mieste tyrimas
Ką ugdymo procese norėtumėte keisti?
Neapkrauti namų darbais, daugiau aptarinėjimo per pamokas ir mažiau rašymo, mažiau atsiskaitymų.
viską
Mano nuomena ugdymo procesas turėtų vykti sena tvarka, neefektyvu vaikus mokyti karščių metu, daug sunkiau kažką išmokti... Kol patalpos ir vadovėliai (t.y. švietimo programos) nebus pritaikytos naujam ugdymo procesui, naujasis ugdymo procesas neturėtų būti įgyvendinamas.
Nežinau
kad butu lengviau
Mažiau namų darbų, aiškesnio mokytojų aiškinimo
Visą sistemą, išmesti temas iš tam tikrų dalykų, kurios nebus naudingos nei gyvenime, nei studijuojant. Panaikinti namų darbus, nes yra ne vienas staiprsnis, jog kenkia sveikatai bei atima daug laisvo laiko iš mokinių
Pamokų trukmę, namų darbų krūvį.
Norėčiau,kad nebūtų tiek atsiskaitymų
VISA MOKYMO PROGRAMA nes ji jau tsilieka nežinia kiek metų