,,Greitas'' maistas kasdieninėje mityboje

Jei atsakėte ,,NE''. Kodėl taip manote?

  1. Nes tai "greitas" maistas. Jis nera toks sveikas, koki tu gali pasigaminti namie pigiau ir taip pat greitai. Greitas maistas kitur yra blogai. Namie - nieko tokio.
  2. Nes nera gerai :) Pačios žinot dėl ko ,neveltui darote šią anketą :)
  3. Tame maiste mažai natūralių dalykų, daug chemijos, kuri nesuteikia maistingų medžiagų organizmui, be to gali sukelti dalinę priklausomybę
  4. Nes tai neduoda jokiu naudingų medžiagų organizmui.
  5. Tai ypatingai nesveika
  6. nesuteikiama energijos ,o tik sotumo, kur greitai galima vėl išalkti ir taip didinti netinkamų kalorijų augimą.
  7. nes.tai yra visiskai nereikalinga nesamone tavo organizmuj
  8. Nes tai yra nesveika organizmui, didina cholesterolio kieki kraujyje
  9. Tai alina organizmą,
  10. Nes jame nėra naudingų organizmui medžiagų,jis apsunkina virškinimą,nėra šviežias.