,,Greitas'' maistas kasdieninėje mityboje

Jei atsakėte ,,NE''. Kodėl taip manote?

  1. Sutrinka virškinimo sistema
  2. Greitas maistas kenkia širdžiai, virškinimo sistemai. Be saiko valgant greitus užkandžius sutrinka organizmo veikla. Žmogui pradeda trūkti įvairių vitaminų.
  3. Nesveika,brangu,jokios maistinės vertės
  4. Nes tokiame maiste nėra pakankamai organizmui reikalingų medžiagų, pvz: vitaminų, taip pat tokiame maiste yra per daug riebalų bei angliavandenių.
  5. Greitas maistas kenkia mūsų sveikatai
  6. Nes jis nesveikas, nuolat vartojant sukelia daug sveikatos problemų
  7. Nes "greitas" maistas apsunkina skrandį. Dažnai vartojant tokį maistą labai greit pradeda augti svoris.
  8. vcxxcvxcv
  9. Nes jame nera jokiu organizmui naudingu medziagu
  10. Nes greitas maistas yra pilnas visokių "E", dažiklių, saldiklių ir kitokių priedų, kurie yra nereikalingi mūsų organizmui, o kalorijos gaunamos iš tokio maisto nieko vertos. Vieni angliavandeniai, jokių vitaminų.