nes ten daug kaloriju
Greitas maistas nera sveikas ir naudingas.
Nenaudinga, gauname medžiagų, kurios tik apgauna mūsų organizmą.
Kenkia virskinimui, nuodija organizma, nutunkama.
Nes ten vien riebalai kur organizmui daug nereikia ir kelia skrandzio rugstis
Todėl , kad apkrauna virškinimo traktą , labai kaloringas , nuo jo tunkama ir t.t.
Nes jame yra daug organizmui nereikalimgu ir nuodingu medziagu
Jis yra nenaudingas, nes juose yra daug riebalų. Taip pat įvairių maisto priedų.
Nereikalingas, nes jis kenkia sveikatai. Reikia valgyti kuo daugiau vaisiu ir darzoviu, o ne greito maisto is kurio nera jokios naudos.
Nesveika