Greitas maistas, vartojamas labai dažnai neduoda organizmui jokių naudingų medžiagų. Taip pat nuo jo dažnai auga svoris, galimas nutukimas, o tai kenkia širdies veiklai. Taip pat greitu maistu pasisotinama trumpam laikui, po valandos organizmas vėl reikalauja maisto.
Cukraus ir druskos ryškiai per daug tame maiste, kad vartot kasdien.
jame beveik nera naudingu maistiniu medziagu
Greitame maiste yra labai mazai naudingu medziagu, sio maisto vartojimas tik padeda ir taip skubantiems zmonems sutaupyti laiko.
Nes jis nėra visavertis maistas, labai kaloringas, jo sudėtyje dažnai naudojami įvairūs stabilitazatoriai, cheminės medžiagos.
Nes nemanau kad tai sveika
Kenkia :D
todėl, kad jame yra mažai naudingų medžiagų. daug angliavandenių nuo kurių auga svoris