,,Greitas'' maistas kasdieninėje mityboje

Sveiki! Esame antro kurso odontologinės priežiūros studentės Giedrė G. ir Monika Z., kurios atlieka tyrimą apie ,,greito'' maisto svarbą, poveikį, kokį vaidmenį kasdieninėje žmogaus mityboje atlieka ,,greitas'' maistas ir kt.

Jūsų lytis:

Jūsų amžius:

Jūs esate

Ar užsiimate aktyvia veikla? pvz:. slidinėjimas, važinėjimas dviračiu, bėgiojimas ir kt.

Kaip dažnai užsiimate aktyvia veikla per savaitę?

Ar sveikai maitinatės? pvz:. naudojate mažiau druskos, vengiate ,,riebaus'' maisto, pusfabrikačių ir kt.

Kokie maisto gaminiai Jūsų nuomone yra ,,greiti''?

Ar valgote ,,greitą'' maistą? Jei atsakote ,,NE'', tada praleiskite kitus 2 klausimus

Kodėl valgote ,,greitą'' maistą?

Kaip dažnai valgote ,,greitą'' maistą?

Kada kyla noras suvalgyti ,,greito'' maisto?

Kaip jaučiatės suvalgius ,,greito'' maisto?

Ar ,,greitas'' maistas yra naudingas ir reikalingas kasdieninėje mityboje?

Jei atsakėte ,,TAIP''. Kodėl taip manote?

  1. sotu
  2. Nes tai paįvairina maisto racijoną.
  3. Ar maitiniesi "sveikai" ar "greitu" maistu visa ta naudinguma organizmui leimia suvartotu produktu kiekis.
  4. Skanu
  5. vdsvsd
  6. Man yra naudingas, nes yra skanus. Jei bunant studente,pajamos butu didesnes, valgyciau, jei galeciau,nors ir kiekviena diena.
  7. Nes tai skanu
  8. Kartais taip norisi valgyti, kad nera jegu pasidaryt kazko normalaus. O greitas maistas puiki iseitis

Jei atsakėte ,,NE''. Kodėl taip manote?

  1. Nes tai net nera normalus maistas, nera naudingu medziagu
  2. Tai yra angliavandenių bombos, visiškai nereikalingos organizmui.
  3. Nes jame yra daug žalingų medžiagų žmogaus sveikatai. Suvalgius greito maisto, tarkim iš Hesburgerio ar pan., suvalgome riebaluose permirkusias bulvytes, ar nežinia kiek laiko pragulėjusį užšaldytą mėsainį.
  4. toks maistas kenkia sveikatai, nuo riebaus maisto iškyla grėsmė aterosklerozei, didėja kūno masė ir panašiai.
  5. Nes tai skanu bet nėra itin sveika , tačiau retkarčiais vartojant nemanau kad labai blogai svarbiausia jausti saiką
  6. tai nera sveika
  7. Greitas maistas kenkia sveikatai, numalšina alkio jausmą, tačiau nesuteikia reikalingų organizmui medžiagų, ne tik angliavandenių, baltymų, riebalų, bet ir mineralinių medžiagų, vitaminų. Valgant daug greito maisto, gali vystytis įvairios virškinamojo trakto ligos.
  8. Taip manau nes naudingas yra mažiau kaloringas ir sveikesnis maistas, kasdien maitintis reikia sveikiau, o greito maisto vartoti kasdien tikrai neverta. Pati kartais neatsispiriu greitam maistui , tačiau tikrai didelio poreikio nejaučiu , kad ir kaip tai būtų patogu.
  9. Nes jame nėra jokių naudingų medžiagų
  10. Nes tai greitas maistas.
…Daugiau…

Jūsų nuomone, kokios gali būti ,,greito'' maisto vartojimo pasekmės:

  1. antsvoris, širdies ligos
  2. Tukimas, nuotaiku kaita
  3. Gaunamų kalorijų kiekis gali viršyti sunaudojamas kalorijas ir galima priaugti svorio. Greitame maiste daugiau kalorijų nei įprastiniame.
  4. svorio augimas, problemos su virskinimu
  5. 1. Nutukimas 2. Padidėjęs cholesterolis kraujyje 3. Slogi nuotaika 4. Negraži, skaistumą praradusi oda 5. Labai greitai tuštėjanti piniginė 6. Ir šiaip valgydama, pvz, burgerius, atrodai kaip apsirijusi kiaulė
  6. Gali skatinti vystytis vėžines ląsteles; Svorio augimas; Sutrikusi medžiagų apykaita.
  7. tukimas, aterosklerozė, virškinimo problemos ir kt.
  8. nutukimas, cholesterolio padidejimas kraujyje, skrandžio sutrikimai (gastritas, opaligė, gerl )
  9. nutukimas
  10. Antsvoris, įvairūs sveikatos sutrikimai, bloga savijauta
…Daugiau…

Žinodami ,,greito'' maisto žalą Jūs:

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą