Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.
Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?
Tavo mamos
Janssen,saugau savo sveikatą ir gerbiu kitus žmones.
Pfizer, nes negalejau kitokia
Nepasiskiepijau nes covidas neagzistuoja!!
Darbe skiepino🙂
Nes reikejo galimybiu paso
Tuo metu tik tokia buvo prieinama, jei buciau turejas galimybe rinktis buciau rinkesis Moderna del daugybes priezasciu.
Moderna. Tiesiog iš “durnumo”
Skiepijausi Pfizer vakcina. Šia vakcina skiepijausi, nes buvo greičiausias variantas, nes norėjau kuo greičiau. Skiepo gamintojas man didelės įrakos nedaro, nes pasitikiu ES patvirtintais skiepais. Skiepijausi, nes dirbu labai glaudžiai su žmonėmis, kontaktas yra būtinas. Taip pat norėjau apsisaugoti save ir ypač aplinkinius, šeimos narius
Kokia vakcina skiepijausi pažymėta aukščiau. Skiepą įtakojo darbovietė ir didesnės galimybės