Jau atsakiau į klausimą, aukščiau esančiuose klausimuose
Pfiser. Darbe skiepijo
Kitokios negaliu esu persirgus
Pfizer vakcina, aš nesu prieš skiepus bet skiepijausi tik dėl darbo, kad nereikėtų testuotis
Jonshon vakcina, kadangi reikėjo keliauti, todėl teko skiepytis.
Del egzaminu
Teko priverstinai skiepitis, nes darbdaviai gražiai užsiminė, kad nepasiskiepijus negalima bus dirbti. Skiepijausi Janssen vakcina.
Vienas skiepas. Nesitrugdo darbas
Nes noriu!:)
Reikalavo darbe,astra zeneka.