Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Astra, reikėjo mokslams.
  2. Dėl studijų ir laisvesnio gyvenimo, be suvaržymų, nes be galimybių paso būčiau neturėjęs galimybės studijuoti
  3. Pasiskiepijau pfizer vakcina, nes pasitikiu gydytojais
  4. Pasiskiepijau Pfizer, nes atrodo patikimiausia iš visų vakcinų.
  5. Nes norėjau gryžti į mokslus
  6. Pfiser, del saves ir kitu
  7. Astra, nes ir draugas astra. Jei mirsim, tai kartu
  8. Jenssen, kad gaučiau galimybių pasą.
  9. Pasiskiepijau rusiška vakcina Sputinku penktuoju, kadangi vis dar pasitikiu rusais ir manau kad jie patys geriausi
  10. Fizer,buvau priverstas