Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.
Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?
Nes draugai kalbejo kad ji geriausia
Pfizer, nes visi mano autoritetai (žymūs žmonės, kuriuos gerbiu ir palaikau) pasisako už vakcinas, o jų nuomonė man svarbi. Esu labiau linkus tikėti medicina nei konspiracijos teorijomis ir tikrai nemanau, jog esu protingesnė nei kiti, kad bisi avių banda, o aš va viena protinga :D
Esu antivakceris netikiu i vakcinu veiksminguma, zmogaus organizmas pats gali iveikti covid nes jis yra paprastas gripas
Pfizer. Tikėtini mažiausi šalutiniai poveikiai.
Pfizer, nes mokslas yra žmonijos variklis.
Pfizer, labiausiai patikimas gamintojas
Dėl saugumo, pfizer
Pfizer, dėl suteikančiu didėsniu galimybių
Moderna vakcina. Pasiskiepijau, nes norėjosi turėti daugiau laisvės ir neturėti suvaržymų, tuo pačiu dėl studijų, nes neturint galimybių paso, nebūčiau galėjęs studijuoti