Viešosios komunikacijos vakcinacijos atveju vertinimas.

Kodėl ir kokia vakcina pasiskiepijote?

  1. Jau atsakiau į klausimą, aukščiau esančiuose klausimuose
  2. Pfiser. Darbe skiepijo
  3. Kitokios negaliu esu persirgus
  4. Pfizer vakcina, aš nesu prieš skiepus bet skiepijausi tik dėl darbo, kad nereikėtų testuotis
  5. Jonshon vakcina, kadangi reikėjo keliauti, todėl teko skiepytis.
  6. Del egzaminu
  7. Teko priverstinai skiepitis, nes darbdaviai gražiai užsiminė, kad nepasiskiepijus negalima bus dirbti. Skiepijausi Janssen vakcina.
  8. Vienas skiepas. Nesitrugdo darbas
  9. Nes noriu!:)
  10. Reikalavo darbe,astra zeneka.