Pasiskiepijau birželio mėnesį, norėdama gauti galimybių pasą, nes galvojau, jog ateity prireiks, prireikė.
-
Nesiskiepijau
Tik, kad galėčiau studijuoti, phizeriu
Skiepinausi,nes reikėjo dėl darbo ir laisvesnio judėjimo. AstraZeneka vakcina,tuo metu buvo prieinamiausia, nelabai buvo galima rinktis.
Nes kito būdo nebuvo kaip skiepintis,kadangi turiu slaugyti ligonį.
Pfizer,priverte darbe
Pasiskiepijau dėl darbo ir galėčiau be apribojamu keliauti.
Pasiskiepijau pfaizer del komandiruociu dirbu uzsienyje kad nereiketu izoliuotis gryzus
Pfizer, nes man rūpi mano sveikata