Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?

  1. Baltic Pride esu dalyvavus bei LGBT jaunimo stovykloje TJA organizacijos. Atmosfera nuostabi, tiek daug gerų emocijų nedaug kur esu patyrus, o be to visi pasitikslina kas tau patinka o ne assumina
  2. Esu , baltic pride, labai patiko , tvyravo nuostabi nuotaika, daug geru emocijų, daug šypsenų
  3. Baltic Pride
  4. Taip, buvau vakaryje soho, nepasakyčoau, kad atmosfera labai skyrėsi nuo bet kurio kito naktinio klubo
  5. Taip. Praeitas Baltic Pride buvo nuostabus ir jautėsi vienybė, džiaugsmas. Balangazoje buvau vieną kartą, tačiau jausmai dvejopi. Faina, kad organizuoja, bet... Ten man ir pasireiškė anksčiau minėtas snobizmas. Ar kaip tai įvardinti. Bet gal taip buvo tik dėl to, kad asmuo, kuris nepriklauso LGBT bendruomenei, kiek žinau, vienas iš organizatorių, elgėsi gan įžūliai ir nesvetingai. Supratau, kad jis prisižiūrėjo Rupauls Drag Race ir dabar appropriatina queer culture paviršutinišku lygiu. Eidamas į tokius renginius, į LGBT saugias zonas, norisi jaustis safe ir welcomed. Tad nemalnu, kai bendruomenei nepriklausantis žmogus elgiasi įžūliai (susireikšminusiai?). Atsiprašau, beje, už rašymą su angliškais žodžiais, tačiau jau vakaras ir sunkiai dirba galva...
  6. esu, atmosfera gera, saugi, draugiška, bet žinoma pasitaiko visokiu žmoniu
  7. Baltic Pride (atmosfera tikrai gera ir viskas ok) ir Soho (keletą kartų esu buvus, bet man ten sexo aura labai jau stipriai jaučiasi)
  8. Neesu dalyvaves
  9. Ne
  10. Taip, dalyvavau 2018 pride Rygoje ir 2019 pride Vilniuje. Vilniaus iš tiesų buvo smagesnis, gyvesnis, margesnis. Taip pat buvau SOHO ir tai yra apskritai vienintelis klubas Vilniuje, kuriame jaučiuosi jaukiai ir saugiai.