Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?

  1. Mačiau Baltic Pride praeitais metais, very cool. Viskas ėjo puikiai ir sklandžiai, žmonės kurie nebuvo susipažinę su LGBT bendruomenę įdomiai stebėjo Baltic Pride ėjimą, daug momentų buvo kur tėvai tiesiog paprastai, aiškiai, be jokių iškrypimų paaiškino kodėl šitas event'as vyko ir kokie žmonės čia buvo. :)))))
  2. Taip. Puikūs.
  3. Esu. Paskutiniuose Baltic Pride buvo labai teigiama atmosfera. Bet norėtųsi, kad LGBTQ+ bendruomenė būtų vieningesnė
  4. Visuose iš paminėtų! Atmosfera puiki, gera jaustis laisvai, nebijoti atsipalaiduoti ir negalvoti apie paprasčiausius dalykus, tokius kaip savo antrosios pusės apkabinimas viešai, paėmimas už rankos ir kita. Tokiuose renginiuose gera būti savimi. Jų turėtų būti daugiau.
  5. Nesu.
  6. nedalyvavau
  7. Nesu buves dar. Bet norėčiu bent karta i soho nuvikt arba bet iš šalies pasižiurėt eisena.
  8. Nesu
  9. neteko
  10. Deja ne, kadangi turiu homofobiškus tėvus kurie nežino mano orientacijos, o aš gyvenu su jais, tai neturiu galimybės dalyvauti tokiuose renginiuose.