Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?

  1. Taip, esu. Įspūdžiai dvilypiai: iš vienos pusės smagu, geros emocijos, artumas, tačiau, kartais yra peržengtos ribos.
  2. Ne
  3. Kolkas dar ne
  4. Taip, atmosfera labai saugi ir draugiška. Visi pozityvūs ir pagarbūs aplinkiniams.
  5. Neteko
  6. Neteko.
  7. Neesu. Bet įspūdžiai apie žmones paprasti. Nieko nesiskiria nuo kitų.
  8. Nesu.
  9. Taip
  10. Labai norėčiau, bet deja gyvenu kaime, tad nėra galimybių nuvykti, tačiau ateityje, kuomet baigsiu mokyklą, tikrai sudalyvausiu