Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje
Ar esate dalyvavę su LGBTQ+ tema susijusiame renginyje? (Baltic Pride, Balaganza, lankęsis klube SOHO) Kokie įspūdžiai apie žmones, atmosferą?
Nesu dalyvavusi
Stengiuosi nuvykti i visus Baltic Pride renginius, taip pat neatsislieju nuo dalyvavimo drag pasirodymuose. Zmones visada malonus ir su sypsenomis priema.
Nesu
Nopee
Taip, dalyvavau Baltic Pride 2019. Vienijanti ir šilta atmosfera paliko didelį įspūdį, nepaprasta matyti, kaip tokie skirtingi žmonės gali susivienyti dėl bendro tikslo♡
Ne
Deja ne, bet labai norėčiau ir tikiuosi sudalyvauti.
Ne
Esu. Pride atmosfera šventinė, būna gera :) SOHO - klubinė tą atmosfera, sunku pasakyti, būnu itin retai, ir nelabai mėgstu klubus apskritai.