Viešas kultūrinis edukacinis renginys ,,SAME" kalbantis apie lygias žmogaus teises Lietuvoje

Kokia Jūsų nuomonė apie LGBTQ+ bendruomenę?

  1. Kadangi pats priklausau šiai bendruomenei, tai tik teigiama! Gaila, kad kiti nemato kokių nuostabių žmonių šioje bendruomenėje yra.
  2. Ieško nišų kaip reikšti savo poziciją.
  3. Teigiama.
  4. Gera
  5. Pati geriausia
  6. Palaikau, neišskiriu iš visuomenės, bet teisių apimtyje valstybinė politika turi keistis.
  7. Žmonės neturintys elementarių prigimtinių žmogaus teisių. (Lietuvoje)
  8. Jokia
  9. Visu 100% palaikau, nes pati priklausau šiai bendruomenei.
  10. Labai gera.