Kadangi pats priklausau šiai bendruomenei, tai tik teigiama! Gaila, kad kiti nemato kokių nuostabių žmonių šioje bendruomenėje yra.
Ieško nišų kaip reikšti savo poziciją.
Teigiama.
Gera
Pati geriausia
Palaikau, neišskiriu iš visuomenės, bet teisių apimtyje valstybinė politika turi keistis.
Žmonės neturintys elementarių prigimtinių žmogaus teisių. (Lietuvoje)
Jokia
Visu 100% palaikau, nes pati priklausau šiai bendruomenei.
Labai gera.