Vidinės komunikacijos reikšmė ugdymo įstaigos sėkmei
15. Koks būtų Jūsų patarimas tobulinant vidinės komunikacijos procesą organizacijoje (įrašyti).
Vadovo ir jo komandos gebėjimas "formuoti" komunikaciją, įtraukti kolektyvą į bendras veiklas.
Viskas priklauso nuo vadovo, motyvacijos, pagyrimų, savo darbuotojams. O jei tai viskas yra komunikacija darbe bus puiki.
Visų pirma nuo ko reikėtu tobulinti, tai nuo vadovų kompetencijų, nes vadovai elgiasi su savo darbuotojais nepagarbiai, įžūliai. Vadovas - tai ir yra pavyzdįs visai bendruomenei.
Visus ugdymo bendruomenės narius įgalinti laikytis susitarimų, atviras ir etiškas dialogas.
Komunikuoti bendrai, apkalbų mažinimas švietimo įstaigose. Suformuoti stipria, darnia komanda. Daugiau laisvesnio bendravimo, tiek darbo metų, tiek už jos ribų.
Kuriant bendradarbiavimu, o ne baime grįstus santykius su pavaldiniais, įstaigos vadovams siūlyčiau organizuoti neformalius renginius (bendrus žygius, šventes, ekskursijas ir t.t.), kurių metu galėtų geriau vienas kitą pažinti ir netgi keistis informacija. Taip pat organizacijoje sukurti grįžtamojo ryšio galimybę. O atviras ir skaidrus bendravimas organizacijoje, veda į psichologinio saugumo kultūrą.
Vadovo mandagus bendravimas, su kolektyvų.
Daugiau bendrauti, kalbėtis gyvai, išklausyti ir išgirsti vieniems kitus, drauge spręsti iškilusius sunkumus, neprimesti savo nuomonės kitiems.
Išgirsti ir įsiklausiti ką sako kitas, priimti kito nuomonę, diskutuoti ir rasti bendrus, visiems tinkamus sprendimus
Vadovybė turi gerbti savo darbuotojus, pagarba- didziausia pagalba tobulinant komunikaciją.