Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Vartotojų lojalumo skatinimas UAB " Elektromarkt" parduotuvėse - kopija
6. Paaiškinkite kodėl būtent taip atsakėte į 5 klausimą.
Patinka darbuotojų aptarnavimas
prieš daugiau nei 6m.
Nes apsiperkant likau patenkitas aptarnavimo kokybe.
prieš daugiau nei 6m.
Retai apsipirkinėju ir neatkreipiau dėmesio į aptarnavimą.
prieš daugiau nei 6m.
Aptarnavimas buvo labai geras, skundų neturiu.
prieš daugiau nei 6m.
«
1
2
3
4