Nes aptarnavimas nėra labai informatyvus.
Per mažai lankiausi, bet šeip aptarnauja gerai
Neturiu nuomonės
Nes platus asortimentas prekių ir aptarnavimas gan geras
Malonus personalas
Visai mandagus bendraviams
Personalas kalbėjo taip lyg jiems nerūpėtų klientas
Patiko aptarnaujančio personalo bendravimas.
Padėdavo rasti ko reikėdavo
Nesilankau parduotuvė