Na galetu su aptarnavimu pasistengti, bet visa kita gerai
Nes prastai aptarnauja
Nes kiek buvau, tai galima informatyviau aptarnauti žmogų
Galėtų retkarčiais elektromarkt aptarnaujantis skyrius pasistengti
Nes prekė turėjo Garantinį bet vistiek teko susimokėti pačiam už taisymą pilna kaina.
Nei lankausi, nei nesilankau.
Nes visada viskas kokybiška,be gedimų išankstinių , geras aptarnavimas .
Nes aptarnavimas visa laiką buvo geras
Kiek kartų buvau, aptarnavo nuostabiai
Nes neapsipirkinėju ten