Vartotojų lojalumo skatinimas UAB " Elektromarkt" parduotuvėse - kopija

6. Paaiškinkite kodėl būtent taip atsakėte į 5 klausimą.

  1. Na galetu su aptarnavimu pasistengti, bet visa kita gerai
  2. Nes prastai aptarnauja
  3. Nes kiek buvau, tai galima informatyviau aptarnauti žmogų
  4. Galėtų retkarčiais elektromarkt aptarnaujantis skyrius pasistengti
  5. Nes prekė turėjo Garantinį bet vistiek teko susimokėti pačiam už taisymą pilna kaina.
  6. Nei lankausi, nei nesilankau.
  7. Nes visada viskas kokybiška,be gedimų išankstinių , geras aptarnavimas .
  8. Nes aptarnavimas visa laiką buvo geras
  9. Kiek kartų buvau, aptarnavo nuostabiai
  10. Nes neapsipirkinėju ten