Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. Tinka
  2. Kartais gerai
  3. Nr
  4. Nieko blogo nemanau. Bet pati nevartoju ir abejoju ar vaikas valgytų.
  5. Manau į mėnesį kartą gal ir nieko.bet šiaip galima rasti daug naudingesnių patiekalų.
  6. Manau,kad naudingiau valgyti mėsą negu pakaitalus.
  7. Beveik jų nevartojame, tad nuomonės neturime.
  8. Esu uz, kadangi mano vaikas alergiskas pieno produktams
  9. Retkarčiais pakeisti mėsos produktus sveika.
  10. Kartais nieko prieš, bet ne pastoviai.