Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. nelabai
  2. Vaikams nepriimtinas skonis. Daugelis dietologų rekomenduoja nepiktnaudžiauti šiuo pakaitalu.tai mano nuomonė taip pat neigiama.
  3. Esame prieš.
  4. Mes šeimojenjų nevalgome, tad neturiu nuomonės
  5. Nepatinka.pati nesirenku ir negaminu.
  6. Nevalgom tokių,tai neturiu nuomonės.
  7. Puiku
  8. Nenaudojam ir nereikia
  9. Nevartojam, todėl pakomentuoti negaliu.
  10. Nežinau, sojos patiekalų nevalgom.