10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?
- Nemanau kad pakaitalas gerai
- Nevalgo tokiu dalyku
- Prieš
- Labai blogai manau, geriau jau nevalgyt nieko vandens atsigert negu valgyt maistą kuriame naudojami sojos pakaitalai.
- Įdomi alternatyva, nieko prieš
- Mes nevartojame
- Nesutinku
- Manau būtų puikus pakaitalas
- Nebūtina
- Nieko pries neturiu