Vaikų maitinimas darželiuose

10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?

  1. Nemanau kad pakaitalas gerai
  2. Nevalgo tokiu dalyku
  3. Prieš
  4. Labai blogai manau, geriau jau nevalgyt nieko vandens atsigert negu valgyt maistą kuriame naudojami sojos pakaitalai.
  5. Įdomi alternatyva, nieko prieš
  6. Mes nevartojame
  7. Nesutinku
  8. Manau būtų puikus pakaitalas
  9. Nebūtina
  10. Nieko pries neturiu