10.Ką manote apie pakaitalus iš sojos?
- Nenaudoju, tad nelabai turiu ką ir pakomentuoti.
- Prieš
- Mes pries pakaitalus!
- Prieš
- nieko prieš
- Manau jie nėra naudingi, beto dažnai būna alergenas. Nenorėčiau ką d ano vaiko meniu būtų soja
- Gerai
- Nemanau, kad tai itin sveika, dažnai būna modifikuota
- Tinka
- Nežinau ar vaikas valgytų, dar neragavo