Ok
Nieko blogo nemanau, bet norėtųsi, kad vaikas pats galėtų rinktis is kelių variantų.
Tikrai už. Mes retai patys valgom mėsą. Pusę šeimos narių propaguoja vegetarizmą.
Mano vaikas nelabai tokius valgo. Kiekvienam pagal skonį.
Vaikas dažniausiai juo mėgsta.
Manau kad karta ar pora i savaite naudinga pailseti nuo mesisku patiekalu
Jei paruošta skaniai ir vaikams patrauklu, vegatariški patiekalai nėra blogai.
Mes už mėsytę. Daržoves valgytų jeigu būtų ne salotų pavidale.
Musu seima jo nevalgo
Nevalgo vegetarišku patiekalu.nepatinka