9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?
- Nepatinka
- Kartais paįvairinti meniu gerai, tačiau mėsos vaikams taip pat reikia.
- Nevalgo
- Teigiamai
- Liktų alkanas
- Manau, kad yvairus maistas yra gerai tad vegetariškas maistas papildo rasijona
- Ne
- turi būti ir tokių
- Neprieštarauju
- Nieko prieš.