Už
Esame labiau uz pilnaverte mityba!!
Už
manau teigiamai
Jeigu tai ne visos savaitės meniu, manau labai gerai ir naudinga paivairinimui
Manau, kad pora dienų į savaite galima valgyti vegetariškus patiekalus
Manau kad reikalinga, bet svarbu maisto įvairovė, todėl reikia valgyti ir mėsytę
Jei tai daržovių troškiniai, neprieštarauju
Tinka bet labai megsta mesa
Gerai, jei užtikrins vaikams reikalingą kolorijų kiekį, suteiks sotumo ir energijos