👍🏽
Neigiama nuomonė, vegetariškas maistas turi būti savarankiškas pasirinkimas, o ne norma
Nemanau kad reikia nuo darželio tai įvesti, tie vaikai kurie mėsos gaminio nevalgo juk yra ką valgyti, lieka daržovės bulvių košė lėkštėje.
Šaunu jei tokių yra, nevisada būtina valgyti mėsą
Nieko prieš
Retkarčiais, dėl paivairinimo
Pritarčiau vegetariškiems patiekalams ir būčiau už
Džiaugiamės, kad vaikų racione.
Esu uz vegetariskis troskinius, ivairesni garnyra is darzoviu kepinius is darzoviu
Tokių patiekalų kartais pagaminu ir namie. Tad, nieko prieš jei ir darželyje bus