Viskas gerai, jei tik mityba subalansuota ir vaikai vis tiek gauna pakankamą kiekį mėsos kitais kartais.
Nieko blogo.
Nei už, nei prieš, jei tokie patiekalai retkarčiais būtų vaikų valgiaraštyje.
Gerai
Super
Retai manu tinka.
nieko pries buciau.
Manyti yra viena, nuomonė gera ir pati valgau, bet vaikas nevalgo tokių, yra pora dalykų ką valgo o viso kito atsisako ragauti
Pritarčiau, kad patiekslai iš mėsos būtų ne daugiau kaip 3 kartus per savaitę, o visą kitą laiką vegetariški, t.y. daržovių patiekalai, troškiniai, daržovių blyneliai ir t.t. mažinti miltinius patiekalus