9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?
- Puiku,nes ne visi vaikai valgo mesos patiekalaus.
- Visko su saiku galima valgyti.
- Nieko prieš kad būtų daugiau vegetariškų patiekalų.
- Jei patiektas taip, kad mano vaikas valgytu visiškai už.
- Už
- Mano vaikas be galo mėgsta mėsa.
- Reikalingi
- Nepritariu vegetariškam valgiaraščiui
- As nieko prieš
- Nieko prieš