Pritariu jiems. Nebūtinai kiekvienas patiekalas turi būti su mėsa.
Pritariu jei atsirastų ir vegetariškų patiekalų, taip paįvairintų vaiko maisto racioną.
kuo įvairiau - tuo geriau
Mes tokių patiekalų nevalgome savo šeimoje, nenorėčiau, kad jų atsirastų darželyje. Vaikas turi būti pavalgęs. Kas iš tų vegetariškų patiekalų, jei vaikas jų nevalgo ir lieka alkanas.
Nežinau. Mes neesame vegetarai
Nesu pries. Namuose daznai gaminam kazka be mesos.
Tikrai už. Namuose 1-2 kartus per savaitę ne vartojame mėsos.