9.Ką manote apie vegetariškus patiekalus?
- Kiekvieno vaiko mityba yra individuali.
- Manau, kad tai puikus meniu paįvairinimas
- vaikas jų nevalgytų
- Nieko prieš neesu.
- Pritariu, bet gali mano vaikas nevalgyti.
- nuomone teigiama
- Vertinu tiesiog nuostabiai ir manau jie turėtų būti įtraukti kuo dažniau į vaikų racioną.
- Kartais galima, bet ne visą laiką
- Nieko prieš
- Netiriu nuomones