Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. kokias technologijas, ir kokiais tikslais naudoja.
  2. yra ir kitų būdų kaip ugdyti vaikus ir be kompiuterių ir išmaniųjų
  3. kenkia sveikata tiek fizinei tiek emocinei
  4. dar mazi..prisinaudos didesni
  5. Visos informacinės technologijos skirtos naudojimuisi švietimo tikslais yra geros. Tačiau reikėtų blokuoti žaidimus, kad vaikai naudotų IT tik švietimo tikslais, reikiamos inf-jos rinkimui.
  6. Visi gyvename technologiju pasaulyje, todel manau, beny jau ta ka turime siai dienai vaikas turi pazinti bei moketi tuo naudotis
  7. Visi gyvename technologiju pasaulyje, todel manau, beny jau ta ka turime siai dienai vaikas turi pazinti bei moketi tuo naudotis
  8. Neturiu konentarų
  9. Tai neatsejama 21 amziaus technologija
  10. Manau, kad naudojant su saiku, tai yra naudinga.