Tėvų nuomonė dėl informacinių technologijų taikymo ikimokyklinėse įstaigose

Pakomentuokite plačiau savo nuomonę ir pastabas dėl informacinių technologijų naudojimo vaiko ugdymui ikimokyklinėse įstaigose:

  1. Vaikas turi susipažinti su technine ir programine iranga. Turi žinoti, kad šie irengimai skirti ne tik zaidimams,bet lavinimosi tikslams pasiekti. Turi suprasti,kad kompiuteris yra tech.irenginys o ne geriausias draugas. Informacinės technologijos turi padėti lavinti vaiko individualius ir specialius poreikius.
  2. NZN
  3. Nemanau, jog tai yra butina
  4. IT- neatsiejama nuo 21 amžiaus, technologijos naudojamos visur ir yra puikiai pritaikytos kasdieniniame gyvenime.
  5. xxx
  6. Manau, kad ikimokyklinio amžiaus vaikai dar per maži naujausioms technologijoms
  7. Planšetės - įvairiems loginiams žaidimams, raidžių, skaiįių mokymuisi Elektroninės knygos - skaitymo mokymuisi Vaizdo projektoriai - bet kokios informacijos pažiūrėjimui visiems kartu ir paskui tarkim aptarimui
  8. Technologijų naudojimas neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Technologijos vystosi itin sparčiai, jų galimybės ir pritaikomumas labai platus, todėl manau, kad vaikams svarbu pažinti techniką, technologijas ir mokėti jomis naudotis, žinoma tai turi būti saikingas ir tikslingas vartojimas. Aš manyčiau, kad technologijosnegali atstoti realių pojūčių ir ne visuomet ugdo pagrindinius gebėjimus, tačiau įgijus būtinuosius įgūdžius, jos padeda tobulėti.
  9. Daugiau informacijos ir ji platesnė
  10. reikia taikytis prie naujovių, nes tai padeda sudominti vaikus ir aktyviau įsitraukti į ugdymo procesą.