TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ
Gerbiami Tėveliai, esu Marijampolės kolegijos ikimokyklinio ugdymo edukologijos fakulteto studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema: „TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ“. Tikėdamasi objektyvių tyrimo rezultatų, prašau Jūsų atsakyti į anketos klausimus. Jums tinkantį atsakymą pažymėkite Tikiuosi atvirų ir nuoširdžių Jūsų atsakymų. Anketa yra anoniminė, duomenys bus naudojami tyrimo apibendrinimui. Dėkoju už bendradarbiavimą.
1. Kokia svarbiausia (Jūsų nuomone) vaikų ugdymo(si) sritis?
2. Ar jūs domitės estetiniu ugdymu?
3. Jūsų manymu, ar ikimokyklinio ugdymo įstaigoje taikomo estetinio ugdymo pakanka?
4. Kaip manote, kas yra svarbiau ugdant ikimokyklinio amžiaus vaikų estetinį suvokimą?
5. Ar sutinkate su teiginiu, kad estetinis ugdymas turi ypač didelę įtaką doroviniams santykiams dvasinių vertybių vartojimui ir kūrybai, bendravimui, buičiai ir visam gyvenimui?
6. Kaip manote, ar meninė raiška pakankamai gali įtakoti vaikų estetinio suvokimo formavimą (si)?
7. Ar vaikai išreiškia norą namuose užsiimti įvairiomis meno kūrimo formomis?
kita
- Kartais
- Pagal nuotaiką
- Priklauso nuo nuotaikos, bet labai dažnai ne.
- Mano ne
8. Ar vaikai namuose turi pakankamai priemonių meninei veiklai?
9.Ar siūlote savi vaikui (-ams) piešti, aplikuoti, tapyti?
10.Kaip dažnai namuose, kartu su vaiku (-ais) užsiimate estetiniu ugdymu?
11. Kokios meno rūšys galėtų geriau padėti formuoti vaikų estetinį suvokimą ikimokyklinėje įstaigoje? (išskirkite 3 svarbiausias)
12. Kokias menines priemones Jūs taikote namuose, ugdydami vaikų estetinį suvokimą, pažinimą?
kita
- mamai su klausa prastai, tai aikas liepia nedainuot, dažniausiai klausomės kitų atliekamos muzikos.