TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ
Gerbiami Tėveliai, esu Marijampolės kolegijos ikimokyklinio ugdymo edukologijos fakulteto studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema: „TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ“. Tikėdamasi objektyvių tyrimo rezultatų, prašau Jūsų atsakyti į anketos klausimus. Jums tinkantį atsakymą pažymėkite Tikiuosi atvirų ir nuoširdžių Jūsų atsakymų. Anketa yra anoniminė, duomenys bus naudojami tyrimo apibendrinimui. Dėkoju už bendradarbiavimą.