Autorius: rasasavirasa

TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ
40
Gerbiami Tėveliai, esu Marijampolės kolegijos ikimokyklinio ugdymo edukologijos fakulteto studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema: „TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ“. Tikėdamasi objektyvių tyrimo rezultatų, prašau Jūsų...
TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ
40
Gerbiami,Pedagogai, esu Marijampolės kolegijos ikimokyklinio ugdymo edukologijos fakulteto studentė. Rašau baigiamąjį darbą tema: „TĖVŲ IR PEDAGOGŲ POŽIŪRIS Į IKIMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKŲ ESTETINĮ UGDYMĄ“. Tikėdamasi objektyvių tyrimo rezultatų, prašau Jūsų atsakyti...