Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas ugdant trejų - ketverių metų vaikų rašytinę kalbą
Gerbiama (-as) respondente,
Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programos 3 kurso studentė Eglė Norutytė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą ugdant trejų – ketverių metų vaikų rašytinę kalbą. Tyrimo rezultatai bus naudojami pedagoginių studijų baigiamajame darbe „Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas ugdant trejų – ketverių metų vaikų rašytinę kalbą“. Anketos rezultatai viešai nepublikuojami, garantuojamas konfidencialumas.
Anketoje klaidingų ar teisingų atsakymų nėra, tyrėjai svarbu Jūsų asmeninė nuomonė, kurią išreikšti užtruksite apie 15min. Iš anksto dėkoju už Jūsų sugaištą laiką ir atsakymus.
Atsakydami(-os) į anketos klausimus, pažymėkite Jums labiausiai tinkančius atsakymo variantus.