Tėvų ir pedagogų bendradarbiavimas ugdant trejų - ketverių metų vaikų rašytinę kalbą
67
Gerbiama (-as) respondente, Esu Klaipėdos valstybinės kolegijos Verslo fakulteto Ikimokyklinės ir priešmokyklinės pedagogikos studijų programos 3 kurso studentė Eglė Norutytė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išanalizuoti tėvų ir pedagogų bendradarbiavimą ugdant...