oboulyje yra rugsciu, kurios sukelia rugstinguma ir del per didelio mineralu kiekio gali ivykti mineralizokozinis priepolis, po kurio zmogus tampa durnesnis.
Kas tas pončka
nes neturi tik daug riebalu
ziurint kam ir koks, pavyzdziui obuoliu kurie parduodami parduotuvese as nepakenciu. o siaip kvaila lyginti obuoli su spurga
Duoda daugiau energijos, sveikiau, porą obuolių suvalgius praeina alkis, o kai spurgas valgai, tai norisi dar ir dar, obuolys mažiau kainuoja, jo yra daugiau.
Kas ta pončka? :D
nes, obuolys jėga
nes spurgoje daug riebalu, o obuoli gali valgyt bet kuriuo paros metu, nes jame daug vitaminu, mazai kaloriju.