Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. oboulyje yra rugsciu, kurios sukelia rugstinguma ir del per didelio mineralu kiekio gali ivykti mineralizokozinis priepolis, po kurio zmogus tampa durnesnis.
  2. Kas tas pončka
  3. nes neturi tik daug riebalu
  4. ziurint kam ir koks, pavyzdziui obuoliu kurie parduodami parduotuvese as nepakenciu. o siaip kvaila lyginti obuoli su spurga
  5. Duoda daugiau energijos, sveikiau, porą obuolių suvalgius praeina alkis, o kai spurgas valgai, tai norisi dar ir dar, obuolys mažiau kainuoja, jo yra daugiau.
  6. Kas ta pončka? :D
  7. nes, obuolys jėga
  8. nes spurgoje daug riebalu, o obuoli gali valgyt bet kuriuo paros metu, nes jame daug vitaminu, mazai kaloriju.
  9. kas ta poncka?:D
  10. kas tas poncka