Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Sveika mityba
Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?
Sveikiau. Ner ten jokiu visokiu priedu :D
prieš daugiau nei 10m.
Sveikiau
prieš daugiau nei 10m.
Nes yra gaivesnis.
prieš daugiau nei 10m.
Nes obuolys da best
prieš daugiau nei 10m.
net neisivaizduoju kas yra poncka
prieš daugiau nei 10m.
obuolys turi vitaminus, o pončkos - kalorijas.
prieš daugiau nei 10m.
ne
prieš daugiau nei 10m.
Obuolys suteikia energijos
prieš daugiau nei 10m.
Obuolyje yra daugiau skaidulinių medžiagų (celiuliozės), reikalingos virškinimo sistemai ir vitamino C, o bandelėje gausu miltų ir cukraus (angliavandenių), kurie suteikia tik trumpalaikės energijos
prieš daugiau nei 10m.
Sveikiau
prieš daugiau nei 10m.
«
1
⋯
9
10
11
12
13
S
M
L
»