Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Sveikiau. Ner ten jokiu visokiu priedu :D
  2. Sveikiau
  3. Nes yra gaivesnis.
  4. Nes obuolys da best
  5. net neisivaizduoju kas yra poncka
  6. obuolys turi vitaminus, o pončkos - kalorijas.
  7. ne
  8. Obuolys suteikia energijos
  9. Obuolyje yra daugiau skaidulinių medžiagų (celiuliozės), reikalingos virškinimo sistemai ir vitamino C, o bandelėje gausu miltų ir cukraus (angliavandenių), kurie suteikia tik trumpalaikės energijos
  10. Sveikiau