Sveika mityba

Kaip manote kodėl obuolys geriau nei "pončka" ?

  1. Nezinau
  2. Nes obuolys yra sveikesnis jame daugiau vitaminu
  3. zymiai sveikiau
  4. Nes iš obuolio galima gauti vandens kurio laba reikia organizmui, taip pat obuolyje yra mineralų ir vitaminų daugiausiai C, todėl jis yra sveikesnis, o "pončka" sudaro daug riebalų, bei tai nėra sveika, daug riebalų vartojimo gali privesti prie nutukimo ar kitų sunkių ligų
  5. Nes obuoli valgyti sveikiau nes "poncka". Obuolyje yra daugiau vitaminu, jis naudingesnis ir ne toks kaloringas kaip "poncka".
  6. Skaniau
  7. Kas tai yra?
  8. Kad nežinau ar obuolys tikrai geriau :D:D:D. Šiaip gal ir geriau, kainuoja pigiau, sultingesnis, skanūs gan. Bet jūs tai irgi, pasirink ką pirktum. BUTERBODĄ. Rimtai? Jūs sodu bendrijoj gal gyvenat ar jaunystė pasibaigė kokiais 1975?
  9. Nes obuolys yra gerai.
  10. pončkos zjbs