Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?

  1. Įdėti daugiau pastangų
  2. Nežinau
  3. Mažiu apkrauti darbų
  4. Neprisiskolinti ir neūliavoti kiekvieną vakarą
  5. Nesimokyti Lietuvoje.
  6. Stengtis mokytis, turėti motyvacijos
  7. Išmokti mokantis atsiriboti nuo asmeniniu problemu
  8. mokytis
  9. Planuoti laiką
  10. Konsultuotis su dėstytojais kol padeda