Studentų požiūris į turimą akademinę skolą

Akademinė skola – pakartotinai per nustatytą laikotarpį neišlaikytas egzaminas (neapgintas savarankiškas darbas (projektas)), pasinaudojus galimybe vieną kartą nemokamai jį perlaikyti (apginti).

Rezultatai yra viešai prieinami

Jūsų lytis ?

Jūsų amžius ?

Jūsų mokymosi įstaiga ?

Jūsų studijų tipas ?

Jus studijuojate valstybės finansuojamoje/nefinansuojamoje vietoje ?

Kelintame kurse Jūs šiuo metu studijuojate ?

Jus turite/turėjote akademinių skolų ?

Ar turimos akademinės skolos skatina studentą mokytis ar atvirkščiai atmeta norą studijuoti ?

Jūsų nuomone, dėl kokios priežasties studentas gali gauti akademinę skolą ?

Kiek laiko Jums užtrunka/užtrukdavo likviduoti akademinę skolą ?

Jūsų nuomone, ką studentui reikėtų daryti, kad jis kuo mažiau turėtų skolų arba jų neturėtų ?