Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija

Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?

  1. Tiesiog geriu daug vandes.
  2. Pasinaudojau skaičiuokle (kiek l vandens reikia išgerti pagal svorį)
  3. Nes jaučiuosi puikiai ir esu gerai nusiteikusi
  4. Nejaučiu troškulio
  5. Žinau kiek vandens turiu išgerti pagal vandens apskaičiavimo formules ir jaučiu kada mano kūnui pakanka vandens, o kada jo trūksta, tačiau ne visada pavyksta išlaikyti išgeriamų ir išskiriamų skysčių balansą.
  6. Isgeriu 2l tik vandens, plius dar geriu kava, arbata, sultys
  7. nemanau
  8. Nejaučiu troškulio.
  9. Nes visa diena turiu salia saves buteliuka, is kurio nuolat gurksnoju
  10. Nejaučiu troškulio