Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija
Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?
Nes nedžiūna burna, šlapimas nekoncentruotas
nes žinau kiek reikia ir tą kiekį išgeriu.
Pagal kuno poreikius, savijauta ar troskuli
nes turiu formulė pagal kurie man per diena reikia išgerti apie 2l vandens, bet aš išgeriau mažiau nei 1l
.
Nejaučiu troškulio, atkreipiu dėmesį į šlapimo spalvą ir kaip dažnai šlapinuosi. Dažnai vandenį geriu iš plastikinės taros, todėl orientuojuosi kiek vandens išgeriu.