Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?
- Atitinkamai skaičiuoju pagal svorį
- Nes kiekvieną dieną nusiperku 1,5l geriamojo vandens ir stengiuosi reguliariai išgerti po tą patį kiekį, jeigu mano diena aktyvesnė, išgeriu daugiau. Tačiau su 1,5l jaučiuosi puikiai ir nesu vangi, nejaučiu troškulio. Mano organizmas yra pripratęs prie tokio kiekio, tad jeigu neišgeriu bent stiklines vandens ryte, pradedu jaustis ,,išdžiuvusi’’
- Nėra pakankamas