Studentų išgeriamo vandens kiekio tyrimas ir jo svarba - kopija
Sveiki. Esu 3-io kurso Higieninės ir dekoratyvinės kosmetologijos studentė Vilniaus kolegijoje, šiuo metu atlieku tyrimą, siekdama išanalizuoti studentų išgeriamą vandens kiekį ir kaip suprantama jo nauda organizmui. Anketa yra anoniminė, todėl prašau į klausimus atsakyti atvirai ir nuoširdžiai. Dėkoju už Jūsų laiką ir atvirumą.
Kaip manote, ar išgeriate pakankamą kiekį vandens kiekvieną dieną?
Kodėl manote, kad kiekis, kurį išgeriate, yra pakankamas?
- nežinau
- žinau remintis rekomendacijomis ir bendra savijauta. ypač jaučiasi, kai ilgą laikotarpį geriu pakankamą kiekį vandens.
- Nes vandens geriu daug
- Nemanau
- Nes esu apskaičiavusi kiek vandens reiktu išgerti mano kūno svoriui.
- Nes geriu išties daug vandens, daugiau nei reikia suvartoti
- Nepakankamas.
- Nes jauciuosi neissekus, beveik niekada nedziusta lupos, nedehidratuoju.
- apie 2l, priklauso nuo žmogaus poreikio
- Labai mėgstu vandenį.Tikrai geriu daug
Ar Jūs išgeriate vandens kiekį, skaičiuojamą pagal Jūsų svori?
Ar dažnai jaučiatės dehidratavęs? (galvos svaigimas,negalėjimas sukoncentruoti dėmesio, burnos, akių džiūvimas)
Ar Jūsų nuomone geriant mažiau vandens yra sunkiau mokytis, sėdėti paskaitose, sutelkti dėmesį?
Ar nešiojatės su savimi daugkartinio naudojimo buteliuką vandeniui?
Ar atkreipėte dėmesį, kad kursiokai su savimi nešiojasi vandens buteliuką?
Ar Jūsų mokymo įstaigoje yra padaryta vieta atsigerti vandens ir jo įsipilti į buteliuką?
Jeigu yra, ar ši vieta pasiteisina?
- Taip. Pasiteisina
- taip
- Taip
- Kriaukle tuolete, gal ir patogu.
- WC, nežinau koks ten vanduo .
- Čiaupas visada pasiteisina
- taip
- Taip
- Taip
- ne labai
Jiegu nėra, ar manote, kad tokia vieta pasiteisintų?
- taip
- Taip
- Pasiteisintu
- Taip
- Galbūt
- Reiktu tokios vietos.
- taip
- Manau kad tokia vieta yra BŪTINA
- Taip
- Taip