Spektakliai

Kaip manote kokia yra sunkiausia spektaklio "statymo" dalis?

  1. Parašyti scenarijų ar prodiusuoti
  2. Visų žmonių orientavimas ir rolių atrinkimas imo
  3. Ruošimasis
  4. Viską valdyti muzika šviesa
  5. Suderinti norus su galimybėmis
  6. Sugalvoti istorija
  7. Gal pradžia, kol dar nėra aiškaus siužeto, tik atskiros dalys ir teksto mokymasis
  8. Scenigrafija